Program


A Pál utcai fiúk

A Pál utcai fiúk

A klasszikus alapmű ezúttal nem gyerekek, hanem ifjú emberek konfliktusaként szólal meg. A drámai helyzetek így még keményebbek, melyeket tovább fokoznak a mai hangzású zenék és dalszövegek.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. május 3. vasárnap, 17:00

Dés László – Geszti Péter – Grecsó Krisztián: A PÁL UTCAI FIÚK
Molnár Ferenc azonos című regénye nyomán
– zenés játék –

Molnár Ferenc világhírű regénye alapmű az emberi társadalom természetéről, a hősiesség, az árulás, az esendőség és a hazaszeretet fogalmáról. 
Nemecsek, Boka, Áts Feri és a többiek örök példák, örök kortársaink.

A klasszikus alapmű ezúttal nem gyerekek, hanem ifjú emberek konfliktusaként szólal meg. A drámai helyzetek így még keményebbek, melyeket tovább fokoznak a mai hangzású zenék és dalszövegek. Az előadásban döntő szerepet játszik a tárgyi világ akusztikus megszólaltatása, a színészek zenei-ritmikai kreativitása, a fiatalság ereje, humora, az eredeti mű katartikus üzenete. 

Ajánlatunk


musical-komédia Rendező: FORGÁCS PÉTER Jászai Mari-díjas, Érdemes művész Műsoridő: 2ó 30p

Ajánló


zenés komédia Rendező: FORGÁCS PÉTER Jászai Mari-díjas, Érdemes művész Műsoridő: 2ó 40p

Gálaest 2 részben a Balatonfüred Kongresszusi Központban Rendező: Keller János

rockopera Rendező: OBERFRANK PÁL Kossuth-és Jászai Mari-díjas, érdemes művész Műsoridő: 2ó 20p

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!



Műsornaptár Online jegyvásárlás PetőfIfiAkadémia Autizmusbarát intézmény Színház TV